Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

w oliwny1

  

 LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZK. 2011/2012

Nazwa konkursu

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1.

Matwiejuk Małgorzata

II b

Gaińska Kamilla

2.

Siemieniuk Aleksandra

III d

Pisanko Bożenna

3.

Polańska Martyna

III d

Pisanko Bożenna

4.

Jurkowicz Urszula

III d

Pisanko Bożenna

Wojewódzki Konkurs Historyczny

5.

Pieroszczuk Anna

III a

Korolczuk Marzena

6.

Kakareko Beata

III b

Anikiej Katarzyna

7.

Pęza Izabela

III b

Anikiej Katarzyna

8.

Snopko Natalia Oliwia

III d

Anikiej Katarzyna

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

9.

Kakareko Beata

III b

Kołomyjski Maciej

10.

Jurkowicz Urszula

III d

Kołomyjski Maciej

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

11.

Czołpińska Aleksandra

III a

Czaczkowska Jolanta

12.

Popowska Anna

III b

Czaczkowska Jolanta

13.

Chwaszczewska Paulina

III d

Czaczkowska Jolanta

14.

Klimowicz Szymon A.

II F

Żukowska- Suchocka Katarzyna

15.

Matwiejuk Małgorzata

II b

Lasota Karolina

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

16.

Korytko Joanna

III c

Łukianiuk Monika

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

17.

Jurkiewicz Agnieszka

III a

Roszkowska Agnieszka

18.

Kakareko Beata

III b

Roszkowska Agnieszka

19.

Fidrych Kamila

III e

Łojewska Elżbieta

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

20.

Hapanowicz Anna

III a

Stepaniuk Bożena

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

21.

Kakareko Beata

III b

Szmurło Monika

razem 21 laureatów

 

 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZK. 2011/2012

Nazwa konkursu

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1.

Sadowska Urszula

III a

Czaczkowska Jolanta

2.

Wielgat Dominika

III b

Czaczkowska Jolanta

3.

Paczóska Katarzyna

III b

Czaczkowska Jolanta

4.

Borecka Kamila

III b

Czaczkowska Jolanta

5.

Jurkowicz Urszula

III d

Czaczkowska Jolanta

6.

Ostrowska Ewa

II e

Gawryluk Iwona

7.

Tarasiuk Katarzyna

III F

Teleszewska Bożena

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

8.

Tuszyńska Magdalena

II c

Sołowianowicz Marta

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

9.

Kupryjanowicz Diana A.

III a

Stepaniuk Bożena

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

10.

Hapanowicz Anna

III a

Szmurło Monika

11.

Krasowska Karolina

III a

Szmurło Monika

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

12.

Hapanowicz Anna

III a

Rutkowska Katarzyna

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

13.

Hapanowicz Anna

III a

Pisanko Bożenna

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

14.

Snopko Oliwia Natalia

III d

Zieniewicz Marta

15.

Kleszczewski Piotr

II F

Zieniewicz Marta

Wojewódzki Konkurs Historyczny

16.

Kierman Jerzy

III b

Anikiej Katarzyna

razem 16 finalistów

Nowe Horyzonty

Ogólnopolski Projekt "Cybernauci"

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2017 Norbert Toruński Rights Reserved.