Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

Lp.

Nazwa konkursu

Data

Laureaci

Organizatorzy

1.                 

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych.

17.10.2014

I miejsce : Kinga Lipiszko kl. III b

II miejsce : Michał Gołko kl. III b

III miejsce ex aequo : Marcin Czech III f, Patryk Danilecki - kl. IIIf

 

Jolanta Czaczkowska

2.

Audyt wodny -  konkurs na najlepszą prezentację

14.11.2014

 

I miejsce:

prezentacja klasy II d: Błażej Jurowiec, Rafał Łaszczuk i Kamil Łapiński

II miejsce:

prezentacja klasy III f: Katarzyna Falkowska, Gabriela Łodko

III miejsce:

 prezentacja klasy III g: Jacek Adamczuk, Adrian Kawecki, Daniel Zienkiewicz

Wyróżnienia:

-prezentacja klasy I b: Klaudia Kuliś, Kamila Olszewska, Weronika Statkiewicz,

-prezentacja klasy I fJakub Korol.

 

Elżbieta Danieluk

3.                  

Konkurs Literacki

Listopad 2014

I miejsce: Laura Siegień kl. I a

II miejsce: Małgorzata Puciłowska kl. I a

III miejsce: Alicja Kuczyńska kl. I e

Wyróżnienia:

Joanna Basałaj kl. III g

Kinga Dorosz klasa III g

Klaudia Kuliś kl. I b

Dominika Paszko kl. I b

Mateusz Mojsak kl. I b

Ewa Underlich

Bożenna Pisanko

 

4.                  

Konkurs piosenki anglojęzycznej

 

10.12.2014

I miejsce  : Julia Jarmołowska kl. I b

II miejsce : Tomasz Mąka kl. III b oraz grupa dziewcząt z kl II d

III miejsce : Bernadetta Bielska kl. III b, Julita Pańkowska kl. III f

Wyróżnienie:

Sebastian Kochański kl. III a orazgrupa chłopców z kl. II d

Iwona Gawryluk

Katarzyna Żukowska-Suchocka

Beata Oniśko

5.                  

Konkurs kolęd obcojęzycznych

 

12.12.2014

I miejsce i nagroda publiczności : Julia Jarmołowska – kl. I b

II miejsce : Paulina Grabowska- kl. II f oraz duet : Alicja Kuczyńska i Kinga Grabowska – kl. Ie

Wyróżnienia :

Anna Kulaga- kl. I g i 6-osobowy zespół wokalny z kl. I b.

Jolanta Czaczkowska

Maria Kwiatkowska

6.                  

Konkurs umiejętności językowych „ Języki otwierają drzwi ”

18.12.2014

I miejsce : Paulina Gawryluk kl. II c

II miejsce: Bartosz Roszko kl. II a

III miejsce : Michał Huszcza kl. II e

Marta Sołowianowicz

Sergio Aparicio Peralta

7.                  

Szkolny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej

26.03.2015

I miejsce :

Michał Gołko –kl. III b

II miejsce :

Wiktoria Dudar –kl. II e

III miejsce :

Tomasz Puhacewicz-kl. II e

Iwona Gawryluk

Katarzyna Żukowska-Suchocka

 

8.                  

Konkurs z Wiedzy o Londynie

 08.04.2015

I miejsce :

Klaudia Kuliś-kl. I b
II miejsce :

OlgaTyniewicka

Monika Naumowiczkl. I b     
III miejsce :

Izabela Trzybińska Kl.I b

Jolanta Czaczkowska

Maria Kwiatkowska

9.                  

Konkursy w ramach obchodów

 Cicho-sza Day

29.04.2015

I miejsce :

W kategorii klas pierwszych :

klasa 1f (Zuzanna Piekut i Julia Nowicka)

W kategorii klas drugich:

klasa 2b (Katarzyna Iwaniuk i Przemysław Jurgiel)

W kategorii klas trzecich :klasa3e (Daria Trzeszczkowska i Miłosz Wilczewski)

Beata Oniśko

Agnieszka Roszkowska

Artur Komarnicki Maksymilian Mierzwiński – SU

Urszula Szmigielska – SU

I miejsce :

Agnieszka Urban i Julita Pańkowska( 3f )

Wyróżnienia:

Paulina Proch i Izabela Zimnoch (3g)

Maciej Sobolewski(3f)

Dawid Glinko (3f)

Karol Pietrowski (3f)

Cezary Paliwodzie (3f)

Natalia Wigda (2d).

Monika Szmurło Katarzyna Żukowska-Suchocka

Urszula Czerniecka

Konkurs na hasło „Cicho-sza day”

I miejsce :

Klasa I d

Karolina Wyrzykowska Agnieszka Roszkowska

Patryk Waszkiewicz – SU

10.   

Konkurs wiedzy o Patronie PG 9

 14.05.2015

I miejsce:

Kinga Doroszkl. IIIG

II miejsce:

Paulina Gawryluk- IIC

III miejsce:

Kamil Kuczynko –IC

Katarzyna Anikiej

Robert Królik

Marzena Korolczuk

Halina Sztachelska

11.   

„Ludzie listy piszą”- miejski konkurs literacki- etap szkolny

maj 2015

 

I miejsce:

Nurkowska Izabela IIE

Gil Mateusz IIF 

Alicja Kuczyńska IE

II miejsce:

Malesza Dominika IIF  
Hryszko Karolina Maria IIE

 Jaworek Weronika Anna IIIB

III miejsce:

Szmigielska Urszula IIF
Grabowska Paulina IIF  
Kolczyńska Marta IE  

Wyróżnienia:

Korneluk Katarzyna IIF
Korytko Małgorzata IIIC

Kamilla Gaińska

Bożenna Pisanko

Bożena Hermanowska

 

12.   

Szkolny Mistrz Sudoku

28 maj 2015

I miejsce :

Patrycja Dzieszkowska – kl. I e

II miejsce :

Natalia Halicka- kl. I g

III miejsce :

Natalia Karpowicz- kl. Id

 

Nauczyciele matematyki

13.   

Konkurs matematyczno-informatyczny " Sławni matematycy "

maj-czerwiec 2015 r.

I miejsce

Polkowska Ewelina - III A

II miejsce:

Boboryko Julia - III A

III miejsce:

Skorupska Izabela - III C

 

 

Nauczyciele matematyki

14.   

„ Matematyka jest ok.”

grudzień2014-czerwiec 2015 

Klasy I: Klaudia Kuliś  (klasa I B) Weronika Gaińska  (klasa I G)

Klasy II: Krystian Janucik  (klasa II F)

Klasy III: Joanna Kirmuć  (klasa III E)

 

Nauczyciele matematyki

Nowe Horyzonty

Ogólnopolski Projekt "Cybernauci"

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2017 Norbert Toruński Rights Reserved.