Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej PG9.

Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

KADRA PEDAGOGICZNA PUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 9

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

DYREKTOR

 mgr Alfred Komar

 WICEDYREKTOR

 mgr Elżbieta Danieluk

 PEDAGOG

 mgr Monika Świerzbińska

 PSYCHOLOG

 mgr Joanna Mieszkowska

 

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

 religia

 ks. Marcin Hołodok

 mgr Inga Mańkowska

 mgr Małgorzata Waszkiewicz

 ks. Dawid Bartoszuk

 

język polski

 mgr Kamilla Katarzyna Gaińska

 mgr Eliza Gryczewska

 mgr Monika Markowska

 mgr Bożena Barbara Pisanko

 mgr Ewa Underlich

 

język angielski

 mgr Jolanta Teresa Czaczkowska

 mgr Iwona Gawryluk

 mgr Maria Jolanta Kwiatkowska

mgr Beata Piechowska

 mgr Bożena Ewa Teleszewska

 mgr Karolina Wyrzykowska ( urlop )

 mgr Katarzyna Żukowska-Suchocka

 

język niemiecki

 mgr Monika Łukianiuk

 mgr Marta Sołowianowicz

 

język rosyjski

 mgr Elżbieta Danieluk

mgr Joanna Kuczyńska

 

język francuski

 mgr Katarzyna Rutkowska

 

język hiszpański

 mgr Anna Maria Aparicio Peralta

 mgr Sergio Aparicio Peralta

 

historia, wiedza o społeczeństwie

 mgr Katarzyna Anikiej

 mgr Marzena Korolczuk

 mgr Robert Królik

 mgr Halina Sztachelska

 

geografia

 mgr Bożena Gruszewicz

 mgr Bożena Stepaniuk 

 

 biologia

 mgr Edyta Klimuszko

 mgr Bożena Stepaniuk 

 

matematyka

 mgr Ketty Kołomyjska

 mgr Elżbieta Łojewska

 mgr Agnieszka Roszkowska

 mgr Monika Szmurło

 mgr Marta Zieniewicz

 

fizyka

 mgr Alfred Komar

 mgr Maciej Kołomyjski

 

chemia

 mgr Elżbieta Barbara Kitlas 

 mgr Edyta Klimuszko

 mgr Monika Szmurło

 

informatyka

 mgr Norbert Toruński

 mgr Piotr Śliżewski

 

wychowanie fizyczne

 mgr Ewa Getek ( urlop )

 mgr Bożena Elżbieta Kołaczyńska

mgr Artur Komarnicki

 mgr Justyna Roszkowska

mgr Małgorzata Sokolińska

 mgr Rafał Utkin

 mgr Piotr Zinkiewicz

 

edukacja dla bezpieczeństwa

 mgr Marzena Korolczuk

 

muzyka, zajęcia artystyczne, plastyka

 mgr Dorota Nita-Komorowska

 mgr Ewa Walecka

 

zajęcia techniczne

 mgr Robert Królik

 

wychowanie do życia w rodzinie

 mgr Beata Ewa Wielgat

mgr Bogumiła Jurgielewicz

 

 instruktor tańca

 mgr Małgorzata Mocarska-Bergiel

 

wychowawca świetlicy

 mgr Beata Oniśko

 

biblioteka

 mgr Anna Geniusz

 mgr Bożena Hermanowska

 

 

 

Nowe Horyzonty

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2017 Norbert Toruński Rights Reserved.