Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

Lp.

Nazwa konkursu

Data

Osiągnięcia

1.

Międzyszkolny konkurs czytelniczy„ Czy znasz twórczość Kazimierza Szymeczko?”

Październik 2014r.

Zakwalifikowanie do etapu międzyszkolnego:

Kopiczko Kamil -I e

Gabriela Mierzejewskakl. I d

Jakub Wiśniewskikl. I a

2.

VI edycja spotkań ekologicznych „Z ziemią krążymy”

Listopad 2014r.

Wyróżnienia za recytację wierszy:

Michaela Jurcova

Weronika Gaińska

Nagroda w konkursie literackim:

Alicja Kuczyńksa

Wyróżnienia w konkursie literackim:

Joanna Basałaj

Klaudia Kuliś

Kinga Dorosz

3.

VIII Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to My”- recytacja

 

Listopad 2014r.

Wyróżnienie:

Michaela Jurčova, kl. III b

 

4.

VIII Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to My”-występy wokalne

Listopad 2014r.

Udział:

Urszula Czarniecka

Bernadetta Bielska

5.

Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych

Listopad 2014r.

Udział:

Weronika Zapolnik, Julia Gumieniak, Zespół JUST LIKE THE VEST w składzie: Sebastian Kochański, Tomasz Mączka, Konrad Niemcynowicz, Miłosz Jan Wilczewski

6.

V Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznych

Listopad 2014r.

Udział:

Weronika Zapolnik, Julia Gumieniak, Urszula Czerniecka

7.

Konkurs poetycki w ramach IV Jesieni Talentów 2014

Listopad 2014r.

II miejsce:

Paulina Ambrożej -kl. I d

8.

Wojewódzki Konkurs Kolędy i Piosenki Świątecznej „Niech kolęda niesie się po świecie”

Listopad 2014r.

Wyróżnienie:

Weronika Zapolnik

Udział:

Michaela Jurčova, Urszula Czerniecka

9.

„Alfik Matematyczny”

26 listopad

2014 r.

Paweł Dąbrowski z kl. IF

I miejsce wśród uczniów klas I naszej szkoły

4 miejsce w województwie

97 miejsce w kraju

Klaudia Kuliś kl. IB

II miejsce wśród uczniów klas I naszej szkoły

9 miejsce w województwie

339 miejsce w kraju

Weronika Gaińskakl. IG

III miejsce wśród uczniów klas I naszej szkoły

26 miejsce w województwie

869 miejsce w kraju

Gabriela Soszyńska kl. ID

IV miejsce wśród uczniów klas I naszej szkoły

29 miejsce w województwie

1089 miejsce w kraju

Dominik Nurkowski kl.III C

I miejsce wśród uczniów klas III naszej szkoły

12 miejsce w województwie

173 miejsce w kraju

Mateusz Siebiatyński -III c

II miejsce wśród uczniów klas III naszej szkoły

14 miejsce w województwie

218 miejsce w kraju

Karolina Kusznier kl. IIIB i Zuzanna Krawczykkl. III E

III miejsce wśród uczniów klas III naszej szkoły

24 miejsce w województwie

607 miejsce w kraju

Kinga Lipiszko kl. IIIB

IV miejsce wśród uczniów klas III naszej szkoły

26 miejsce w województwie

645 miejsce w kraju

10.

" Barwy jesieni "-

Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku

04 grudzień 2014 r.

II miejsce:

Katarzyna Falkowska-kl. III f

III miejsce:

Paulina Grabowska– kl. II f

11.

V Podlaski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”

26 styczeń 2015 r.

Wyróżnienie:

Weronika Zapolnik– kl. II a

12.

Międzyszkolny konkurs recytatorski „Anielskie strofy”

10 luty 2015 r.

I miejsce:

Michaela Jurcova - II a  

II miejsce:

Emilia Skobodzińska

Wyróżnienie:

Natalia Rutkowska

13.

Konkurs literacko-poetycki  „Pisane piórem anioła”

10 luty 2015 r.

I miejsce:

Gabriela Dąbrowska

II miejsce:

Maciej Doroszkiewicz

14.

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Anioły do mnie wysyłaj”

10 luty 2015 r.

II miejsce:

Katarzyna Koziołkiewicz – kat. praca płaska

Wyróżnienie:

Natalia Rejmer –kat. praca płaska

II miejsce:

Angelika Połuszejko-kat. rzeźba

15.

Konkurs i Turniej Literacki „Artur Grottger słowem malowany ”

20 luty 2015 r.

II miejsce:

Patrycja Laura Anchim kl. I d

16.

„Zaczarowany świat baśni ”-konkurs recytatorsko-literacko-fotograficzny

19 marzec 2015 r.

I miejsce:

Marta Ignatowicz-II a

Wyróżnienie:

Kinga Dobek- kl. I d

17.

„Super Mikrofon Radia Jard ”

20-22.03

2015 r.

Wyróżnienie:

Weronika Zapolnik-kl. II a

18.

Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych „Akolada”

25 marzec 2015 r.

Wyróżnienie:

Zespół Big Band w składzie: Sebastian Kochański, Marcin Mosiej, Karol Szymczyk

19.

Międzyszkolny Konkurs Językowo-Informatyczny

27 marzec 2015 r.

I miejsce:

Zuzanna Krawczyk - III e

20.

Bliżej Norwida 2014. Literacka interpretacja myśli C. K. Norwida”

 marzec 2015 r.

II miejsce:

Natalia Werder - III b

Wyróżnienie:

Monika Basałaj – III b

21.

Miejski Konkurs

„My z Podlasia”

26 marzec 2015 r.

I miejsce:

Paulina Grabowska - kl. II f

 

22.

Miejski Konkurs

„My z Podlasia”

31 marzec 2015 r.

I miejsce:

 (kategoria piosenka) Julia Jarmołowicz

I miejsce:

 (kategoria recytacja)  Błażej Jurowiec

Wyróżnienia:

 ( kategoria recytacja) Mateusz Obuchowski

 (kategoria piosenka) Weronika Zapolnik

 

 23.

Ogólnopolski konkursie historyczny- II Edycja "Polska nasza niepodległa".

Kwiecień 2015 r.

I miejsce: ( kategoria rysunek)

Marika Nowicka - kl. I c

24.

Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew”.

15 kwiecień 2015 r.

Wyróżnienie:

Weronika Zapolnik

 

 

24.

Międzynarodowy konkurs matematyczny „ Kangur Matematyczny ”

czerwiec 2015 r.

Kategoria Kadet – klasa I gimnazjum

Paweł Dobrowolski,kl. I f- wyróżnienie, 98,75 pkt. 

Kategoria Kadet- klasa II gimnazjum

Krystian Janucik,kl. II f- wyróżnienie,  108,75 pkt. 

Karol Tomaszewski,kl. II d– wyróżnienie, 101,25 pkt.

Mateusz Mojsak, kl.II b– wyróżnienie, 101 pkt. 

Kategoria Junior- klasa III gimnazjum

Jakub Ancipiuk,kl. III c- wyróżnienie, 100 pkt. 

Kinga Lipiszko,kl. III b- wyróżnienie, 92,75 pkt. 

Dominik Nurkowski,kl. III c– wyróżnienie, 92,50 pkt. 

Mateusz Siebiatyński,kl. III c- wyróżnienie, 90 pkt. 

 

Nowe Horyzonty

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2017 Norbert Toruński Rights Reserved.