Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej PG9.

Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

w oliwny1

 

 LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2013/14

 

Nazwa konkursu

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1.

Baran Julia

II E

Gawryluk Iwona

2.

Bondaruk Klaudia

III E

Jolanta Czaczkowska

3.

Bromboszcz Karina

III E

Jolanta Czaczkowska

4.

Krawczyk Zuzanna Dorota

II E

Gawryluk Iwona

5.

Łupińska Marta

III C

Agnieszka Kieńko

6.

Wasiluk Katarzyna

III C

Czaczkowska Jolanta

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1.

Dzieszko Natalia

II D

Kołomyjska Ketty

2.

Krawczyk Zuzanna Dorota

II E

Kołomyjska Ketty

3.

Szymczyk Kamila

III A

Szmurło Monika

4.

Nurkowski Dominik

II C

Łojewska Elżbieta

5.

Wasiluk Katarzyna

III C

Roszkowska Agnieszka

6.

Proszczuk Gabriela

III D

Roszkowska Agnieszka

Wojewódzki Konkurs Historyczny

1.

Petelski Szymon

III F

Anikiej Katarzyna

2.

Romaniuk Paweł

II D

Królik Robert

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1.

Baran Julia

II E

Sakowicz Małgorzata

2.

Bromboszcz Karina

III E

Markowska Monika

3.

Krawczyk Zuzanna Dorota

II E

Sakowicz Małgorzata

4.

Kuczyńska Aleksandra

III C

Gaińska Kamilla

5.

Litwiejko Julia

III D

Pisanko Bożena

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

1.

Poskrobko Vanessa

III C

Sołowianowicz Marta

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

1.

Sidoruk Tomasz

I D

Toruński Norbert

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

1.

Dudź Paulina Jadwiga

III A

Kołomyjski Maciej

2.

Niska Agnieszka

III A

Kołomyjski Maciej

3.

Proszczuk Gabriela

III D

Kołomyjski Maciej

razem tytułów laureatów 24, w tym:

Krawczyk Zuzanna Dorota (II E): język angielski, język polski, matematyka

Baran Julia (II E): język angielski, język polski

Bromboszcz Karina (III E): język angielski, język polski

Wasiluk Katarzyna (III C): język angielski, matematyka

Proszczuk Gabriela (III D): matematyka, fizyka

 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMOTOWYCH 2013/14

 

Nazwa konkursu

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1.

Acipiuk Jakub

II C

Kwiatkowska Maria

2.

Gołko Michał

II B

Czaczkowska Jolanta

3.

Korolczuk Dominika

II B

Żukowska- Suchocka Katarzyna

4.

Kuczyńska Aleksandra

III C

Agnieszka Kieńko

5.

Ziuzia Patrycja

III E

Czaczkowska Jolanta

6.

Żwirko Małgorzata

III A

Kwiatkowska Maria

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

1.

Kirmuć Joanna

II E

Klimuszko Edyta

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1.

Bondaruk Klaudia

III E

Markowska Monika

2.

Godlewska Anna

III D

Pisanko Bożena

3.

Jacuńska Aleksandra

III A

Turowska Katarzyna

4.

Nieciecka Joanna

III B

Turowska Katarzyna

5.

Ziuzia Patrycja

III E

Markowska Monika

Wojewódzki Konkurs Historyczny

1.

Dudź Paulina Jadwiga

III A

Sztachelska Halina

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

1

Wasiluk Katarzyna

III C

Stepaniuk Bożena

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

1.

Szymczyk Kamila

III A

Toruński Norbert

razem finalistów: 15

Nowe Horyzonty

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2017 Norbert Toruński Rights Reserved.