Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej PG9.

Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie

Publiczne Gimnazjum nr 9

w oliwny1Z przyjemnością przedstawiamy listę laureatów  i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych  w roku szkolnym 2014/2015. Gratulujemy znaczących osiągnięć Laureatom oraz Ich Opiekunom. Zapraszamy do lektury :

 

LAUREACI 2014/2015

Nazwa konkursu

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1.

Krawczyk Zuzanna Dorota

III E

Gawryluk Iwona

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

1

Lipiszko Kinga Anna

 

III B

Łojewska Elżbieta

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

1.

Kirmuć Joanna

 

III E

Kołomyjski Maciej

2.

Krawczyk Zuzanna Dorota

 

III E

Kołomyjski Maciej

3.

Nurkowski Dominik

 

III C

Kołomyjski Maciej

4.

Sobolewski Maciej

 

III F

Kołomyjski Maciej

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

 

1.

Ibiańska Alicja Adrianna

 

III A

Rutkowska Katarzyna

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

1.

Dolinkiewicz Magdalena Ewa

 

III E

Klimuszko Edyta

2.

Kirmuć Joanna

 

III E

Klimuszko Edyta

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

1.

Krawczyk Zuzanna Dorota

 

III E

Anikiej Katarzyna

razem tytułów laureatów 10, w tym:

 Krawczyk Zuzanna Dorota (III E): język angielski, fizyka, wiedza obywatelska i ekonomiczna-3

Kirmuć Joanna (III E)- biologia, fizyka- 2

 

 FINALIŚCI  2014/2015

 

Nazwa konkursu

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

1.

Ancipiuk Jakub

III C

Kwiatkowska Maria

2.

Kirmuć Joanna                  

III E

Gawryluk Iwona

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

1.

Halicka Joanna

III B

Pisanko Bożena

2.

Nurkowska Izabela

II E

Gaińska Kamilla

Wojewódzki Konkurs  Matematyczny

1.

Dzieszko Natalia

III D

Kołomyjska Ketty

2.

Dąbrowski Przemysław

III G

Zieniewicz Marta

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

1.

Gawryluk Paulina

II C

Sołowianowicz Marta

razem finalistów: 7

 

Nowe Horyzonty

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2017 Norbert Toruński Rights Reserved.