Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

DSCN5428

Miło nam poinformować, że 12 grudnia 2017r. szkolne koło teatralne Incognito II zaprezentowało czytanie per formatywne sztuki Marty Guśniowskiej Smok i królewna. Emocji było co niemiara, bo na widowni zasiadła zaprzyjaźniona grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej nr 4 pod opieką pani Kamilli Gaińskiej. Młodzi goście z klasy IV najpierw wysłuchali naszych aktorów, a potem spróbowali swoich sił w czytaniu. Były też wspólne ćwiczenia dykcyjne i łamigłówki językowe. Dwie godziny spędzone na wspólnej zabawie minęły jak z bicza trzasł.

W role smoka, smoczycy, królewny, Jaśka i Waśka, motyli, szczotkarza i stolarza oraz narratorów wcielili się aktorzy z klas II a, II e, II g oraz III e: Zofia Grądzka, Ina Kłopotowska, Adam Leszczyński, Milena Maliszewska, Laura Rogucka, Luiza Olechno, Weronika Piśmienna, Jan Zajkowski, Martyna Kuć, Aleksandra Szabuńko i Julia Syczewska.

W ustawianiu dekoracji i aranżacji s. 52 na potrzeby przedstawienia zaangażowały się uczennice z kl. II a: Kinga Bielawska i Julia Suchowierska.

Nad całością dzielnie czuwały opiekunki koła: pani Bożenna Pisanko i pani Dorota Nita-Komorowska.

Za tydzień, 19 grudnia 2017r., powtórne czytanie będzie miało miejsce w szkolnej świetlicy o godz. 14.20. Serdecznie zapraszamy!!!

Nowe Horyzonty

Ogólnopolski Projekt "Cybernauci"

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2018 Norbert Toruński Rights Reserved.