Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

Wyniki IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego

„Ludzie listy piszą…”

pod Honorowym Patronatem Dyrektora Biura Filatelistyki, Poczty Polskiej S.A.,

pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

oraz pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Klasy IV – VI szkoły podstawowej:

Nasza Niepodległa. List do dziadka Piłsudskiego

I miejsce:

  1. Bartosz Lipiński - Szkoła Podstawowa nr 12 w Białymstoku
  2. Kamila Gierasimiuk- Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku

II miejsce:

  1. Błażej Bajkowski - Szkoła Podstawowa nr 45w Białymstoku
  2. Jan Laskowski - Zespół Szkół Katolickich im. Ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

III miejsce:

  1. Magda Nicewicz - Szkoła Podstawowa nr 4 w Białymstoku
  2. Ewa Minta - Szkoła Podstawowa nr 7 w Białymstoku7

Wyróżnienie:

  1. Karolina Ostrowska - Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku
  2. Julia Wesołowska - Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku
  3. Daria Mielech- Szkoła Podstawowa nr 37 w Białymstoku
  4. Anna Bruszewska - Szkoła Podstawowa w Sokołach

Klasy VII szkoły podstawowej oraz klasy II – III gimnazjum:

Nasza Niepodległa. Józef Piłsudski – niebanalna postać historyczna”.

I miejsce:

  1. Julia Laskowska - Szkoła Podstawowa nr 9 w Białymstoku
  2. Aleksandra Gogolewska - Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

II miejsce:

  1. Gabriela Brzozowska - Szkoła Podstawowa nr 45w Białymstoku
  2. Weronika Parejko - Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku

III miejsce:

  1. Łukasz Stypułkowski - Szkoła Podstawowa w Sokołach
  2. Patrycja Aleksandrów - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4w Białymstoku

Wyróżnienia:

  1. Monika Topór - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Białymstoku
  2. Tomasz Roszko - Szkoła Podstawowa nr 37 w Białymstoku
  3. Gabriela Chlabicz - Szkoła Podstawowa w Sokołach
  4. Monika Dąbrowska - Szkoła Podstawowa w Sokołach

Nagrody specjalne za formę:

I miejsce:

  1. Weronika Parejko - Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
  2. Julia Laskowska - Szkoła Podstawowa nr 9 w Białymstoku

II miejsce:

  1. Błażej Bajkowski - Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku
  2. Aleksandra Kulesza - Szkoła Podstawowa nr 45 w Białymstoku

III miejsce:

  1. Błażej Bobownik - Szkoła Podstawowa nr 7 w Białymstoku

Organizatorzy konkursu: pani Bożena Hermanowska, pani Halina Sztachelska

Nowe Horyzonty

Ogólnopolski Projekt "Cybernauci"

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2018 Norbert Toruński Rights Reserved.